Ninniline Bebek Ağız ve Diş Temizleyici 2'li Paket
Ninniline Bebek Ağız ve Diş Temizleyici 2'li Paket
Ninniline Bebek Ağız ve Diş Temizleyici 2'li Paket

Ninniline Bebek Ağız ve Diş Temizleyici 2'li Paket (SQ60)

Marka : ninniline
Fiyat : ₺87,90(KDV Dahil)

Ninniline Bebek Ağız ve Diş Temizleyici 2'li Paket

Ağız ve diş temizleyici

 

Ağzı temizler, bakterileri giderir ayrıca diş etlerine masaj yapar.

Doğumdan itibaren bebeğinizin ağız sağlığı için güvenle kullanabileceğiniz Ninniline ağız ve diş temizleyici ile her beslenmeden sonra ağız içini, damağını temizleyerek bebeğinizin ağız hijyenini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Bebeğinizin dişleri çıktıktan sonra da sağlıklı bir diş ve ağız temizliği için idealdir.

Gümüş ve bambu ipliklerle dokunmuş özel kumaşı sayesinde bebeklerin ağız, damak hijyenini sağlamaya, küçük çocukların dişlerindeki bakteri plağını temizlemeye, çürükleri ve ağız florasında zararlı bakterilerin oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

Bir takım nedenlerden ötürü ağız hijyenini kendi sağlayamayan yetişkinler için de kullanılır.

Küçük çocuklarda diş çürüğü çok sık gözükmektedir. 2-3 yaşlarındaki çocukların yaklaşık beşte birini etkiler. Sebebi ise bazı mikroorganizmalardan kaynaklanmasıdır. Bu nedenle çocukların bebeklikten itibaren sağlıklı bir ağız florası geliştirebilmesi çok önemlidir.

Kullanım Şekli:

Sadece parmağınıza geçirdiğiniz Ninniline ağız ve diş temizleyicisini, temiz suyla ıslatarak bebeğinizin diş etlerine masaj yaparak, ağız hijyenini sağlayabilirsiniz. Bu masaj hazırda çıkmayı bekleyen dişlerin üzerini örten diş etlerini de rahatlatmaya yardımcı olur. Sonrasında sabunla yıkayıp durulayıp kurutmak yeterlidir. 

Uzun süre güvenle kullanabileceğiniz Ninniline ağız ve diş temizleyicisinin ekoteks laboratuvarlında yapılmış anti bakteriyel test sonuçlarına göre %99.99 anti bakteriyel olduğu belirlenmiştir. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR