Bambu Hamile Atleti
Bambu Hamile Atleti
Bambu Hamile Atleti

Bambu Hamile Atleti (S0740)

Marka : Slimform
Fiyat : ₺350,00

 

·         Bambu elyaflarından(doğal selüloz lifleri) imal edildiğinden organiktir.

·         Süper yumuşak ve hafif oluşuyla teninize ipeksi bir dokunuş sağlar.

·         Hava geçirgenlik özelliğiyle teninizin rahatça nefes almasına yardımcı olur.

·         Üstün nem emiciliği sayesinde terinizi cildinizde tutmaz.

·         Antibakteriyel özelliğiyle bakteri, mantar oluşumunu ve bunların açığa çıkardığı istenmeyen kokuları önler.

·         Geliştirilmiş dikişsiz örgü teknolojisi ile vücudun farklı bölgelerine değişik basınç uygulayarak düzgün bir form kazandırır.

 

·         Organik Bambu, kimyasal tarım ilacı veya gübreye ihtiyaç duymadığından biyolojik ve çevresel sistem için faydalıdır. Bambu antialerjik ve tamamen organiktir.

·         Süper Yumuşak ve Dayanıklı Bambu elyafı en yumuşak pamuktan daha yumuşaktır. Bambu kumaşı, doğal bir parlaklığa sahiptir, dış görünüşü ve dokunma hissi ipek ve kaşmire benzer. Ancak topraktan çabuk ayrılma özelliğine karşılık öyle dayanıklıdır ki onu çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz

·         Nefes Alır Çeşitli mikroskobik aralık ve dizeyle oluşan bambu elyaf kesiti nedeni ile pamuk, yün ve diğer sentetik elyaftan daha fazla nefes alır, daha rahat ve ısı ayarlayıcısıdır; böylece sizi gün boyunca serin, kuru ve daha rahat tutar. Bu benzersiz mikro doku bambu giysisinin; teri diğer kumaşlardan daha hızlı emmesine ve buharlaştırmasına izin verir. Sıcak yaz veya egzersiz boyunca giysilerinizin derinize yapışmaması çok hoştur.

·         Antibakteriyal Bambu ormanlarının yüzyıllardan beri herhangi bir tarım ilacı kullanmadan kendiliğinden geliştiği bilinmektedir. Hastalık yapıcı organizmalar ya da canlıların bambu ağaçlarını etkilemesi çok ender görülen bir durumdur. Bambu ağaçlarının bu özelliği, “bambu özütü” adı verilen bir madde tarafından sağlanır. Bambu özütü, bitkiyi hastalık yapıcı mikro organizmalar ve diğer zararlılara karşı korumaktadır. Dünyanın büyük bir bambu iplik üreticisinin İngiltere’nin Birmingham kentindeki “Law Laboratuarında” yaptırdığı testlerde bambu kumaşının;
Staphylococcus Aureus’a karşı 24 saatte % 97,3 oranında,
Klebsiella Pneumonieae’ye karşı 24 saatte % 92,4 oranında etkili olduğunu kanıtlamıştır.
Japon Tekstil Tetkik Birliği, bambu kumaşını test ettiğinde 50 yıkamadan sonra bile bambu kumaşının bakteriden koruma özelliğinin hala %70’den fazla olduğunu açıklamıştır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR